Virtuali respublikinė paroda „ Senis Besmegenis kitaip“

2023 22 vasario

Kai mūsų šalyje aštrų šaltuką keičia vėjuotas atodrėkis, atodrėkį – vėl šaltis, šaltį – atšilimas ir t.t., nejučia kyla noras vis tiek kažkaip džiaugtis žiema. Gal paprasčiausiai pastatyti sniego senį? Daug sniego senių?

Tikslas – įtraukti vaikus, jų tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą.

Uždaviniai:

Skatinti ugdytinių, šeimos narių, pedagogų ir kitų bendruomenės narių bendrystę.

Ugdyti vaikų vizualinę raišką ir kūrybiškumą, išradingumą, fantaziją.

Įvairiose aplinkose (grupėse, lauke, kitose netradicinėse aplinkose) organizuoti kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą, kurio metu būtų sukurtas Senis besmegenis. Sniego senį kuriame iš pačių įvairiausių ir netikėčiausių priemonių (siūlai, vata, popierius, molis, antrinės žaliavos, vilna, gamtinė medžiaga ir kt.), įvairia technika (lipdymas, piešimas, aplikacija, mezgimas, lankstymas, karpymas, vėlimas ir kt.)

Išbandyti naujas veiklos formas.