VIKTORINA „MAŽIAU – TVARIAU! ARČIAU – SVEIKIAU!“

2023 11 gegužės

Viktorina skirta visiems Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, pradinio ugdymo moksleiviams ir mokytojams
VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija pakvietė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus ir jų pedagogus dalyvauti viktorinoje „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!”, skirtoje paaiškinti/pagilinti žinias vaikams  apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus,  sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą.
Viktorina vykdoma kaip Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos, kuriai skirta Europos Sąjungos finansinė parama, dalis. Plačiau www.pienasvaisiai.lt
Pagrindinė užduotis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams
Užduotis: sukurti turgaus maketą/žemėlapį/schemą. Kokių užaugintų ir/ar pagamintų vietinių maisto produktų (užaugintų ir/arba pagamintų Lietuvoje) iš vietos ūkininkų ten galima nusipirkti?
Darbe privalo būti:
  1. Pavaizduotas bent vienas ūkininkas;