Vilniaus rajono

Glitiškių vaikų darželis

KODĖL VERTA PASIRINKTI BŪTENT MUS

Mūsų darželio vizija

Glitiškių vaikų darželis - tai atvira kaitai, besimokanti bendruomenė, ugdanti laisvą, kūrybingą asmenybę, gebančią bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti savo pažinimo galias, pasiruošusią tolesniam mokymuisi.
Kindori

Mokykis Ir Žaisk

Atsižvelgiant į žaidimo ir mokymosi kartu kriterijus, vaikams bus patogu.

Sveikas Maitinimas

Vaikų maistas turi būti aprūpintas visomis žaidimų dienai būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Puikūs Mokytojai

Patyrusi ir atsidavusi mokytojų komanda padės jūsų vaikui tobulėti visais aspektais.

Graži aplinka

Spalvinga ir jauki aplinka pritaikyta įvairaus amžiaus vaikams

Apie mus

Vertybės ir filosofija - remiantis pažangiausių, šiuolaikinių ugdymo teorijų idėjomis, psichologijos mokslo pasiekimais, suvokiant vaiką kaip individualybę, sutelkus visų ugdytojų – šeimos ir įstaigos personalo pastangas, ugdyti aktyvų ir sąmoningą savo šalies ir pasaulio pilietį

Mūsų vizija

Mūsų misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančias visuomenės reikmes, tenkinti vaikų ugdymosi poreikius pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, sudaryti lygias ugdymosi galimybes ir sąlygas, racionaliai, taupiai ir tikslingai naudoti įstaigai skirtus išteklius.
KAs pas mus vyksta?

Įstaigos naujienos

Maloniai kviečiame susipažinti su naujienomis iš Glitiškių vaikų darželio gyvenimo, švenčių, renginių ir ekskursijų.
Kindori