Šokio ritmu kartu su „Dansema”

2023 10 spalio

Spalio 10d. Glitiškių ir Anavilio ikimokyklinukai,  mokytojos  Paberžės globos namuose dalyvavo interaktyvus šokio spektaklyje „Spalvoti žaidimai“ , kurį pristatė šokio teatras „Dansema“.

Spektaklio metu – žaisdami dalyviai pažino ne tik savo menines galimybes, bet ir save ir aplinkinį pasaulį,  tyrinėdami  daug ko mokėsi – šokinėti, paimti ir numesti, pagauti ir paspirti, šypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis.

Spektaklis buvo pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatino mažuosius ir didžiuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti, atrasti, nustebti, pasidžiaugti daug naujo sužinoti apie save ir aplinką.

(Spektaklis apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausias 2015 metų spektaklis vaikams).

IU mokytoja Danutė Grubinskaitė