GREIT KALĖDOS

2023 27 gruodžio

Gruodžio 21 dieną Anavilio vaikų darželyje grupėje ,,PAUKŠTELIAI‘‘ nuaidėjo vaikų juokas, džiaugsmas jų akelėse, kai už lango išvydo stebuklingai švytinčias Kalėdų Senelio ,,roges‘‘. Ši diena virto stebuklų diena.

Anavilio darželio grupės ,,PAUKŠTELIAI‘‘ vaikai, tėvai, auklėtojos bei direktorė vakarą skyrė dėmesiui vieni kitiems. Sutikome artėjančias šventes, šokome, dainavome, džiaugėmės nuostabia akimirka su savo vaikais. Šventės metu vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu kartu su vaikais buvo gaminami angeliukai, kurie papuoš kiekvieno namus ir atneš šilumą bei gražiausius prisiminimus! Na ir beabejo visus metus buvome labai geri, tad sulaukėme ir Kalėdų Senelio, deklamavome eilėraščius ir gavome daug dovanų! Už sukurtą jaukią, gražią, nuoširdumu dvelkiančią aplinką bei suorganizuotą edukacinę veiklą šventės metu visos gražiausios padėkos nuo tėvelių skrieja auklėtojai Jūratei, Kristinai bei auklėtojos padėjėjai Katažinai. JŪS esate nuostabios! Nuoširdžiausias AČIŪ, be Jūsų nebūtų tiek šypsenų bei laimingų vaikų. Šventės aplinkoje alsavo magija, atverdama duris į stebuklų pasaulį. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos. Anavilio darželio grupė ,,PAUKŠTELIAI‘‘ sveikina su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis, linkime bendrystės, gerumo, apkabinkime savo artimuosius ir džiaukimės akimirka!

Grupės ,,Paukšteliai‘‘ tėvų atstovė Gerda Žigel