Respublikinis kūrybinis STEAM projektas „Snaigė – žiemos karalienė“

• Glitiškės LT
  • Respublikinis kūrybinis STEAM projektas „Snaigė – žiemos karalienė“
2024 12 sausio

Projekto anotacija: Snaigė – žiemos simbolis. Gamtoje kiekviena snaigė yra trapi ir išskirtinė, dviejų tokių pačių snaigių nerastume. Kviečiame prisijungti prie projekto patiems sukuriant pačią gražiausią, įdomiausią snaigę ir dalintis patirtimi apie STEAM veiklų idėjas integraliai ugdant vaikų inžinerijos, gamtos mokslų, menų ir matematikos gebėjimus.
TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
Projekto tikslas – pedagogus bei ugdytinius suburti bendrai STEAM veiklai ir ieškoti naujų netradicinių būdų kuriant žiemos simbolį snaigę.
Projekto uždaviniai:
Žadinti vaikų smalsumą aiškinantis apie snaiges (kaip snaigės atrodo, kaip jos atsiranda, kokių formų jų būna).
Sukurti snaigę naudojant pačių pasirinktas kuo įvairesnes medžiagas (įvairią gamtinę medžiagą, kaladėles, konstruktorius, antrines žaliavas ir kita).
Išgyventi kūrybos, atradimo džiaugsmą tyrinėjant, eksperimentuojant, skaičiuojant, matuojant kuriamą snaigę ar jos dalis.
Skatinti ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą, dalinantis gerąja darbo patirtimi STEAM veiklose.