• Naujienos
  • PROJEKT: WSPARCIE BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI 70 PRZEDSZKOLI I GRUP PRZEDSZKOLNYCH ORAZ 18 SZKÓŁ Z POLSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA NA LITWIE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA POLSKIEGO
2024 25 sausio

PROJEKT

,,WSPARCIE BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI 70 PRZEDSZKOLI I GRUP PRZEDSZKOLNYCH Z POLSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA NA LITWIE, W KTÓRYCH LICZBA DZIECI NIE PRZEKRACZA 50 OSÓB“

Kwota pokryta z dotacji Kancelarii Prezesa Rady Ministrów PLN

Środki przekazane dla Przedszkola w Glinciszkach w wysokości 875,79 Eur.

Zakupy:

1. Kuchenka dziecięca KIDKRAFT.
  2. Muzyczny wózeczek z instrumentami.

Środki przekazane dla działu przedszkolnego w Anowilu Przedszkola w Glinciszkach w wysokości 875,79 Eur.

Zakupy:

1. Łóżeczka dziecięce 3 szt.
  2. Wózeczek dla lalek z trzech części.
  3. Gra ,,Kino“.

„Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”