• Archiwum
  • 2020-2021 r. szk.
  • RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ, ANKSTYVOJO AMŽIAUS VAIKŲ, EMOCINĖS SVEIKATOS STIPRINIMO PROJEKTAS „MANO JAUSMAI – MANO DRAUGAI“

PROJEKTO TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

4. Projekto tikslas – ugdant vaikų emocinę sveikatą, sukurti ir pritaikyti smulkiosios
motorikos lavinimo priemones ar ugdomąsias veiklas, taip supažindinat vaikus su juos supančiu
jausmų pasauliu.
5. Projekto uždaviniai:
5.1. Skatinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų kūrybiškumą, kuriant smulkiosios
motorikos lavinimui ir emocinės sveikatos gerinimui skirtas priemones ar ugdymo metodus.

5.2. Pasitelkiant įvairias smulkiajai motorikai lavinti skirtas priemones ir metodus lavinti
vaikų sakytinės kalbos gebėjimus.
5.3. Organizuoti veiklas, kuriose vaikai aptartų jausmų įvairovę ir svarbą ir išbandytų
būdus, padedančius jiems valdyti savo emocijas.
5.4. Skatinti pedagogų dalijimąsi gerąja patirtimi.

received_141497471354092