MENINĖ AKCIJA „NUPINKIM DRAUGYSTĖS VAINIKĄ”

Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninė akcija  ,,Nupinkim draugystės vainiką.“, skirta Lietuvos ir Lenkijos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Tikslas

Puoselėti švietimo įstaigų bendruomenių tautinę, pilietinę savimonę, skatinti pasididžiavimą bendra šalių  istorijos didybę, būti svarbiais bei aktyviais piliečiais, kartu pasidžiaugti Lietuvos ir Lenkijos valstybių atkūrimo šimtmečio proga.

Uždaviniai:

-skatinti akcijos dalyvius pasidomėti bendra Lietuvos – Lenkijos istorija;

-ugdyti vaikų meninius, kūrybinius gebėjimus, taikant įvairias meninės raiškos formas, technikas, medžiagas išradingai kuriant;

– plėtoti bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų.

Meninės akcijos  akimirkos:

Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželis, pedagogės: Edita Malinovskienė, Danutė Grubinskaitė, grupės „Varpelis“, „Motylki“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vilniaus r. Paberžės Šv. Kostkos gimnazijos Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyrius, pedagogės: Jekaterina Janovič, Jūratė Baltrušaitytė, grupės: „Drugeliai“, „Paukšteliai“.

Anavilio(1)

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelis-darželis, visi pedagogai dirbantys pagal ikimokyklinio ugdymo programą, visos lopšelio-darželio grupės.

Nemenc l-d akc Nupink dr vainika

Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelis-darželis, pedagogės: Marina Sinkevič, Justyna Višnevska, Renata Jaglinska-Pimanova, Regina Liubertė, Valerjana Blaževič, grupės: „Bitutės“, „Motylki“, „Koraliki“, „Smalsučiai“, „Boružėlės“, „Krasnoludki“.

Aviženiu

AVIZIENIAI

Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis – darželis, pedagogės: Nerija Četrauskaitė, Edita Staniulionienė, grupės: „Krasnoludki“ „Drugeliai“.

MaišiagolaTautu vainikas

Vilniaus r. Nemėžio vaikų lopšelis-darželis, pedagogės: Elena Moroz, Olga Urbanivič, grupės: „Grybukai“, „Ežiukai“, „Voveriukai“, „Pelėdžiukai“, „Boružiukai“, „Giliukai“.

Nermež

Vilniaus r. Kalvelių vaikų darželis, pedagogės: Teresa Pyž, Leonarda Gugnevič. Renata Duden, grupės: „Kiškučiai“, „Nykštukai“.

kiskuciu grupe

nykstuku grupe

Vilniaus r. Rudaminos vaikų lopšelis-darželis, pedagogės: Aleksandra Obzilian, Liudmila Kolonova, Viktorija Stecka, Juliana Šilobrit, Božena Vilkicka, grupės: „Boružėlės“, „Bitutės“, „Drugeliai“.

20181024_104632

RUDAMINA

Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis, pedagogė Irena Kozlovska, grupė „Biedronki“.

IMG-0193 IMG-0197 IMG-0201 IMG-0212 IMG-0218 IMG-0220

Vilniaus r. Valčiūnų vaikų lopšelis-darželis, pedagogės: Regina Chront, Diana Dovkša, Marija Savickienė, grupės: „Boružėlės“, „Bitutės“, „Drugeliai“.

bty

20181026_075034

20181024_125709

Vilniaus r. Pagirių vaikų darželis „Pelėdžiukas“, pedagogės: Alina Chaninovič, Teresa Svirskaja, Ilona Aleksaitė, Dorota Lukša, Elina Egipceva, grupės: „Ežiukai“, „Saulutės“, „Skruzdėliukai“.

IMG_1477

Vilniaus r. Kabiškių vaikų darželis, pedagogės: Alina Černiavska, Ilona Fedorovič, grupės „Nykštukai“, „Bitutės“.

IMG_20181025_140759

IMG_20181025_140850

rbt

vainikas

Vilniaus r. Marijampolio vaikų lopšelis-darželis, pedagogė Svetlana Repeikienė, grupė „Kiškučiai“.

Vilniaus r. Marijampolio ld

Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželis, pedagogės: D. Voinič, A. Gricevič, I. Stanska, V. Podlecka, grupės: „Daigeliai“, „Strumyk“, „Žački“.

Scan0348 Scan0349 Scan0350 Scan0351 Scan0352 Scan0353 Scan0354

Scan0357 Scan0358