RESPUBLIKINIS KŪRYBINIS PROJEKTAS „VAISIŲ AR DARŽOVIŲ MANDALA LĖKŠTĖJE“

TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

Projekto tikslas – ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę kompetenciją, skatinti vaikus kūrybiškai ir aktyviai veikiant įgyvendinti STEAM idėjas, pasirenkant įvairius vaisius ar daržoves sudėlioti mandalą lėkštėje.

Uždaviniai:

• naudojant įvairias raiškos priemones supažindinti vaikus su daržovių ir vaisių nauda sveikatai;
  • skatinti kūrybinį bendradarbiavimą tarp ikimokyklinių įstaigų;
  • skatinti vaikų pažinimo ir meninės saviraiškos kompetencijas, įgyvendinant kūrybines idėjas;
  • kūrybiškai ir išradingai taikyti STEAM metodiką;
  • suteikti galimybę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojams dalytis profesiniais, asmeniniais gebėjimais, gerąja darbo patirtimi;
  • projekto aprašymą paskelbti Panevėžio r. Smilgių gimnazijos interneto puslapyje http://www.smilgiai.panevezys.lm.lt, Panevėžio rajono švietimo centro interneto puslapyje prsc.lt.