SOCIALINIS PROJEKTAS „DRAUGYSTĖ ŠIRDELĖJE PLAZDENA”

Nuo spalio 24 dienos iki lapkričio 18 dienos grupėje ,,Paukšteliai“  vykdytas projektas „Draugystė širdelėje plazdena“.

Jo tikslas – tolerancijos, pagarbos bei supratimo kiekvienam skatinimas, įtraukiant ir tėvelius i vaikų kūrybinį procesą ir bendradarbiavimą su auklėtojomis.

Projekto dalyvis dalyvauja kiekviename etape:

1. ,,Emociukai ir jausmiukai”,
  2. ,,Širdelė draugui”,
  3. ,,Tolerancijos upė”

Pirma savaitė – „Emociukai ir jausmiukai“, diskutavome apie jausmus, emocijas, nusiraminimo būdus ir priemones. Taikydami įvairias dailės raiškos priemones, gaminome emociuką ir jausmiuką.

Antra savaitė – skirta vaikų draugiškumui didinti, tarpusavio santykiams gerinti. Aptaria būdus ir priemonės, kaip galime išreikšti draugystę, pasirinkdami priemones pagal amžiaus grupę ir individualius kiekvieno vaiko gebėjimus, gamina širdelę (-es) draugui.

Trečioji savaitė buvo skirta „Tolerancijos upė“. Tai – simbolinė veikla, parodanti, kokie esame skirtingi bet ir panašūs. Vaikai kartu su tėvais naudodami savo pasirinktas, įvairias technikas pagaminti žuvis. Kiekvieno žuvis unikali ir skirtinga, paleidžiama į akvariumą, kuri paruošiame darželyje.

Kristina Macevič