• Archiwum
  • 2021-2022 r. szk.
  • RESPUBLIKINĖS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VIRTUALI AKCIJA – PARODA „ LIETUVOS TRISPALVĖ“

TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
Tikslas – skatinti vaikų meilę Tėvynei, kūrybiniais darbeliais paminint Lietuvos vėliavos dieną.

Uždaviniai:
• Ugdyti tautiškumo ir pilietiškumo jausmus, meilę, pagarbą Lietuvai ir Lietuvos simboliams: vėliavai, herbui ir Lietuvos himnui.
• Įtraukiant ugdytinių tėvus, globėjus organizuoti įstaigoje akciją ar parodą „Lietuvos Trispalvė“ Lietuvos vėliavos dienai, kuri minima sausio 1-ąją.
• Kūrybiškai, išradingai taikyti idėjas, įvairias meninės raiškos formas, technikas, medžiagas gamindami, kurdami, piešdami su vaikais „Lietuvos Trispalvę“.
• Stiprinti kūrybinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ugdymo įstaigų.

20220107_175312