RESPUBLIKINIS KŪRYBINIS PROJEKTAS „ILIUSTRUOJAME MĮSLĘ“

TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
Projekto tikslas – padėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams suvokti metų, mėnesių ir savaičių struktūrą bei tarpusavio ryšius, informaciją perteikiant per smulkiąją tautosaką ir vaizduojant meninės raiškos priemonėmis.
Uždaviniai:
Grupėje su vaikais, atsižvelgiant į vaikų amžiaus galimybes, aptarti smulkiosios tautosakos žanrą – mįsles, drauge jas įminti, bandyti kurti savas.
Išanalizuoti mįslę „Stovi medis su dvylika šakų, ant kiekvienos šakos po keturis lizdus, kiekviename lizde po septynis vaikus“, aptarti, ką simbolizuoja medis, ką šakos, ką lizdai, ką paukščiukai.“ (priedas pridedamas).
Metų medžio vaizdinį sugretinti su Gyvybės medžio simbolika.

Išanalizuotą mįslę iliustruoti pasirinkta technika atliktais individualiais vaikų kūrybiniais darbais.  Jei grupėje yra nuotoliniu būdu besiugdančių vaikų, pasiūlyti užduotį atlikti namuose su tėvais.

Padėka