2015-2016 mokslo metų pabaiga

Kaip upės vanduo nepastebimai prabėgo laikas, nuplukdęs dar vienerius mokslo metus ir pakvietęs pasitikti vasarą. Gegužės 31-ąją dieną mūsų mokyklos pradinukams nuaidėjo paskutinio skambučio aidas. Į šventiškai papuoštą mokyklos salę susirinko vaikų tėveliai, seneliai, mokytojai, direktorė. Direktorė visus pasveikino su mokslo metų pabaiga, vasaros pradžia. Už gerą mokymąsi  mokinius apdovanojo padėkos raštais. Šventėje buvo linksma, jauku, spalvinga:  mokiniai papasakojo apie savo nuveiktus darbus, skambėjo daug gražių dainų, žodžių, sveikinimų. Visi ant lapelių rašė vasariškus norus-svajones, kuriuos įdėjo į didžiulį margaspalvį balioną. Rudenį, kai visi mokinukai grįš į klases, tą balioną susprogdins ir įsitikins, kad norai-svajonės išsipildė.

Visiems pradinių klasių mokiniams ir jų tėveliams linkime džiugių atostogų, turiningo laisvalaikio, saugaus poilsio. Pailsėjusių, paūgėjusių ir gerai nusiteikusių savo mokinių rugsėjo pirmąją lauksime sugrįžtant į klases.

Geros vasaros, vaikai!

E.Voiničienė