PROJEKTAS ,,MES RŪŠIUOJAM“

2020-2021 mokslo metais mūsų įstaigos bendruomenė, dalyvaudama projekte  ,,Mes rūšiuojam“  surinko 318 kg.  nebenaudojamos elektros ir elektroninės  įrangos bei nešiojamų baterijų.

Dėkojame vaikų darželio bendruomenei ir vaikams su tėveliais, kad  dalyvaujate aplinkosauginiame projekte ir esate neabejingi mus visus supančios aplinkos tausojimui bei savo ir aplinkinių sveikatai!

Viso Projekto metu 2020-2021 m.m. sukaupta 28,5 taškai, už kuriuos įstaiga gavo prekes.

20211027_132700

Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyrius 2022 metais surinko 1239 kg. EEĮ atliekų ir surinko 6 kg NB atliekų. Sukaupė 102,33 tašku prizams išsirinkti (1 taškas vertė 1 Eur). Švietimo įstaiga už projektu metu surinktus taškus nupirko iš UAB ,,BALTO trader“ ( www.knygos.lt) vaikiškų knygučių.

Dėkojame Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenei už aktyvių dalyvavimą projekte ,,Mes rušiuojam“.

EEĮ – elektros ir elektroninė įranga;

NB – nešiojamos baterijos.