SPOTKANIE OPŁATKOWE 2022

SPOTKANIE OPŁATKOWE

20 grudnia w sali przedszkolnej zebrało się dużo białych Aniołków na świąteczne spotkanie z proboszczem naszej parafii Jarosławem Spiridowiczem. Na spotkanie także zebrał się kolektyw naszego przedszkola oraz przybyły rodzice.

Pod nagranie kolędy „Cicha noc“ Aniołki ze światełkami w ręcach frunęły do sali. Płonące światełka po krążeniu Aniołków były złożene przy żłobku maleńkiego Pana Jezusa. Dzieciaki tańczyły pod melodię kolędy „Maleńka Miłość “ i także składały serduszka~poduszeczki  przy żłobku. Później było deklamowanie wierszy, śpiewanie kolęd oraz wspólny taniec „Świątecznych Aniołków“.

Po koncercie odbyło się świąteczne łamanie się opłatkiem. Każdy, mały i duży miał możliwość podzielić się opłatkiem ze swoimi Paniami, kolegami i nawet z Księdzem.

Na zakończeniu spotkania była wesoła niespodzianka. Wszystkie dzieciaki zebrały się przy ogromnym worku z prezentami, które były podarowane przez proboszcza Jarosława.

Serdecznie dziękujemy proboszczu Jarosławu Spiridowiczu oraz wszystkim przybyłym na świąteczne spotkanie.

Jekaterina Janowicz