23 września na placu przedszkolnym zebrały się Rodzice z grupy „Motylki” by urządzić „Eksponat” na święto „Dary Jesieni ~2022”.

22 września na online zebraniu  w grupie Messenger było omówione, co pieknego możemy zrobić z ciuka słomy. Postanowiono zrobić świnkę. Rodzice przyniosły farby [by świnka była kolorową], mnóstwo warzyw, owoców oraz kwiatów [by napełnić korytka świnki], a także inne rzeczy do wykonania pracy.

Po długiej pracy ~ nasza świnka okazała się niesamowitą, a nawet bardzo śliczną!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przyjęli udział w tłoce i tym samym upiększyły podwórek przedszkolny taką wspaniałą pracą.

Wychowawczyni ~ Jekaterina Janowicz.