ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE

6 stycznia dzieci z przeszkola w Anowilu zawitały do Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu z świątecznym przedstawieniem. Dzieciaki były ubrane w stroje białych Aniołków. Pod nagranie kolędy „Cicha noc“ Aniołki frunęły do sali ze światełkami w rączkach. Na zakończeniu tańca światełka byli złożene przy żłóbku maleńkiego Pana Jezusa. Dzieciaki tańczyły tańce: „Maleńka Miłość“, „Świąteczne aniołki“ i „Pada śnieg“, deklamowały wiersze o Bożym Narodzeniu, śpiewały kolędy, wygrywały melodię kolędy „Lulaj, że Jezuniu“ za pomocą instrumentów muzycznych.

Wychowawczyni przedszkola Jekaterina Janowicz skierowała do zgromadzonych świąteczne pozdrowienia oraz życzenia, a dzieciaki pośpieszyli  wręczyć seniorom  wykonane własnoręcznie widokówki.

Dziękujemy dla dyrektora Domu Opieki Rasy Tamošiūnienė za gościnność i słodycze dla dzieci.

Jekaterina Janowicz