Vaikų darželio istorija

• Vaikų darželio istorija

1966 metais įsteigtas Vilniaus r. Glitiškių lopšelis- darželis. Jame veikė keturios grupės – rusų ugdomąja kalba. Nuo 1987 metų darželyje veikė dvi grupės – lietuvių ugdomąja kalba. 2005 metais Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus iniciatyva ugdymo įstaiga reorganizuota į Glitiškių mokyklą- darželį, veikė dvi grupės – lietuvių ir lenkų ugdomąja kalba. Pagrindinės įstaigos veiklos rūšys – pradinis, priešmokyklinis, ikimokyklinis ugdymas. Lietuvos Respublikos juridinių asmenų  registre, Vilniaus r. Glitiškių mokykla- darželis įregistruota 2005 m. spalio 18 d. Vilniaus r. savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 20 d. Nr. T3-30 sprendimu ,,Dėl Vilniaus r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2022 metų bendrojo plano pakeitimo“ Glitiškių mokyklos-darželio pavadinimas pakeistas į Glitiškių vaikų darželio pavadinimą.

Vilniaus r. savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 26 d. Nr. T3-39 sprendimu ,,Dėl Vilniaus r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2025 metų bendrojo plano patvirtinimo“ Vilniaus r. savivaldybės taryba nusprendžia atlikti Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio vidaus struktūros pertvarkymą steigiant Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyrių, kuriame veikė dvi grupės – lietuvių ir lenkų ugdomąja kalba.

Vaikų darželyje sudarytos sąlygos kokybiškam ugdymo procesui lauke. Į ugdymo aplinkų kūrimą įsitraukti visi vaikų darželio bendruomenės nariai, tai skatina bendruomenę telktis aktyviai, kūrybiškai bendradarbiauti. Vaikų darželio bendruomenė didžiuojasi savo įstaiga, kiekvienas prisideda prie vaikų darželio veiklos tobulėjimo.

Įstaiga turi higienos pasą.