Wspólnie z rodzicami komitetu rodzicielskiego grupy „Motylki“ postanowiliśmy zebrać się wieczorami w przedszkolu, by wykonać upiększenia na dużą choinkę, która rośnie koło naszego okna. Rodzice zamówiły białe doniczki, kólka i razem ze swoimi pociechami  zrobiły Aniołków.  Pierwsze spotkanie odbyło się 24 listopada, uczestniczyły: Bożena Marcinkewiczienie, Jolanta Lisowska, Anna Simanowicz i Andżeła Boronowskaja. Drugie spotkanie odbyło się 1 grudnia, uczestniczyły:  Sofija Strukowska, Inna Rodionowa, Renata Griszkiewicz i Olena Zhyła.  Niektóre mamusie, Marzena Stefanowicz,  Grażyna Jankowskaja, Alina Czumakowa i Sofija Strukowska, brały robótki do domu.

Teraz już mamy mnóstwo przepięknych oraz niepowtarzalnych Aniołków, które upiększą dużą choinkę koło naszego przedszkola i choinkę w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Podbrzeziu.

Jekaterina Janowicz