Pavasario pintinėje …

Pavasario pintinėje – kačiukai ir vaikai.
Žalių lapelių šokis,
vėl skambantys varpai.
Prisikėlimo džiaugsmas
ir šiluma šviesi.
Pavasari, duok ranką!
Vėl siausime basi.
             Velykos pati linksmiausia pavasario šventė. Šią šventę smagiai šventėme ir mes savo darželyje kartu su ugdytiniais ir auklėtojomis. Visi linksmai šokome, dainavome, deklamavome velykavimo, kiaušiniavimo, lavimo oracijas, žaidėme tradicinius Velykinius žaidimus su margučiais, ridenome juos įvairiais būdais, sužinojome įdomius senovinius papročius.
20170330_131120 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0008-1
DSC_0021 DSC_0023-1 DSC_0033
           Vilniaus rajono savivaldybės vaikų teisių apsaugos skyrius organizavo Velykinę gerumo akciją “NESU ABEJINGAS”. Renginyje seniūnijoje dalyvavo: Ana ir Maksimai Karablikovai, Klaudija ir Edvardas Lisovskiai, Donatas Gasperovič. Į rajoninę parodą, „Velykų džiaugsmas mažoje širdyje” pateko Anos Karablikovos darbelis.
            Dalyvavome jau tradicija tapusiame „Naisių vasaros“ organizuojamame konkurse
„Vaikų Velykėlės“, marginome didžiulį kiaušinį.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA