Apie mus

Vizija

Atvira kaitai besimokanti bendruomenė, ugdanti laisvą, kūrybingą asmenybę, gebančią bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti savo pažinimo galias, pasiruošusią tolesniam mokymuisi.

Misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančias visuomenės reikmes, tenkinti vaikų ugdymosi poreikius pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, sudaryti lygias ugdymosi galimybes ir sąlygas, racionaliai, taupiai ir tikslingai naudoti įstaigai skirtus išteklius.

Prioritetai

• Kokybiškas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas.
  • Modernios, saugios ir sveikatos vaikų ugdymosi aplinkos plėtojimas.

Tikslai

1. Tobulinti ugdymo ir priežiūros kokybę, užtikrinant ugdymo turinio kaitą, atitinkančią šiuolaikinius ugdymo tikslus.
  2. Plėtoti saugią aplinką, skatinančią sveikos gyvensenos nuostatų formavimą.

Uždaviniai:

1.1. Siekti nuoseklumo ir tęstinumo veiklos planavime.

1.2. Kryptingai plėtoti projektinę veiklą, ieškoti novatoriškų ugdymo(-si) formų ir būdų.

1.3. Užtikrinti mokytojų profesinį tobulėjimą, gerinant ugdymo(si) kokybę.

1.4. Aprūpinti ugdymo procesą.

2.1. Dalyvauti sveikatos renginiuose, konkursuose, akcijose, projektinėje veikloje, įtraukiant visą bendruomenę.

2.2. Laikytis Lietuvos Respublikos švietimo ministro patvirtintų Smurto prevencijos įgyvendinimo mokyklose rekomendacijų ir įgyvendinti Glitiškių vaikų darželio patyčių prevencijos ir intervencijos vykdymo aprašą.

2.3. Užtikrinti sveikatai palankų vaikų maitinimą.