• Archiwum
  • 2020-2021 r. szk.
  • RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ VIRTUALUS KŪRYBINIS PROJEKTAS – PARODA „MANO ŠEIMOS PAVEIKSLAS“

Parodos tikslas:
Formuoti vaikų vertybinę šeimos sampratą per kūrybinę, vizualinę raišką.
Parodos uždaviniai:
Ugdyti vaikų savivoką, asmeninio tapatumo ir bendrumo su šeima jausmą, pagarbą, vertybes.
Skatinti vaikų kūrybinę laisvę, iniciatyvumą, pasidalinimą įspūdžiais, idėjomis.
Plėtoti vaikų gebėjimus pastebėti vaizduojamų objektų reikšmingas detales: formas, spalvas, linijas.
Įgyvendinti kūrybinius sumanymus, naudojant įvairias medžiagas, technikas ir menines priemones;

Dalintis kūrybine patirtimi, bendradarbiaujant su šalies ikimokyklinio ugdymo mokytojais.

20210510_171042