AKCIJA ,,DAROM – 2022“

22 kwietnia b.r. na terenie naszego przedszkola odbyła się Tłoka akcji „Darom ~ 2022”. Rodzice chętnie zgłosiły się przyjąć udział w akcji. Niezależnie od złej pogody, nastrój uczestników był podniesiony i roboczy. Dorośli przyszły na tłokę by uporządkować, pomalować urządzenia dla swych pociech na placu zabaw i sportu. Dzieciaki i pracownicy przedszkola też chętnie dołączyły się do pracy. Ze strony rodziców otrzymaliśmy mnóstwo różnych kolorowych farb. Teraz teren przedszkolny wygląda bardzo kolorowo i wesoło.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim rodzicom, które przyjęły udział w akcji ,,Darom – 2022”, a mianowicie: paniom- Andżele Boronowskej, Alinie Czumakowej, Lucii Jasinskiej, Innie Rodionowej, Justynie Pszczołowskiej, Erneście Griszkewicziutiej, Olenie Zhyla, panom – Edwardu Simanowiczu, Witaliju Wachowiczu, Arturu Fedotenkowu.

Organizator akcji
Jekaterina Janowicz