,,NUO PRAEITIES – LINK DABARTIES”

Rugsėjo 8 d.mūsų mokyklos mokiniai lankėsi keramikos dirbinių ir nuotraukų parodoje Glitiškių dvare. Tautodailininkė Margarita Čekolis papasakojo apie Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro vykdomą projektą „ Nuo praeities link dabarties“. Mokiniai apžiūrėjo eksponuojamą parodą. Smagu, kad šiame projekte dalyvavo 3 a klasės mokinė Greta, kuriai buvo įteiktas padėkos raštas.

Rugsėjo 21 d. keliavome į parką, rinkome gamtinę medžiagą, stebėjome rudens požymius. Buvome maloniai nustebinti tautodailininkės M. Čekolis kvietimu pasižiūrėti, kaip „gimsta“dekoracijos. Ponia Margarita papasakojo apie karpinius ir savo kuriamos dekoracijos simbolinę reikšmę.

S. Cijunaitienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA rita9 rita10 rita11